"Fikirlerinizin Dijital Noktası"

Ben Kimim ?

Merhabalar size biraz kendimi tanıtayım. Karadenizin bol yağışlı ve bol yeşillikli olan ve çay ile meşhur yerleşkesi RİZE’de doğdum.

İlkokul, ortaokul ve Lise eğitimimi Rize’de tamamladım. Liseyi Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri üzerine bitirdim. Lisans eğitimimi Fırat Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisilik bölümünden mezun olarak tamamladım.

Size biraz kendimi tanıtayım. Karadenizin bol yağışlı ve bol yeşillikli olan ve çay ile meşhur yerleşkesi RİZE’dedoğdum.Rize (Antik Yunanca: Ριζαίον (Rizeon), Yunanca: Ριζούντα (Rizunda) Lazca: რიზინი“Rizini”), Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir şehirdir.Doğuda Çayeli ve Güneysu ile, güneyde İkizdere, batıda Derepazarı ve Kalkandere, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir.
İlkokul, ortaokul ve Lise eğitimimi Rize’de tamamladım. Liseyi Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri -Veri Tabanı Görsel Programlama üzerine bitirdim. Kendimi bilişim sektöründe geliştirdim ve geliştirmekteyim. Lise hayatım boyunca bir çok firmada çalıştım.

Neler Yapıyorum

Hizmetler
Yazılım Testleri

Manuel ve Otomasyon Testleri, Fonksiyonel, Kar Kutu, Beyaz Kutu Testleri, UX, UI Testleri, Analiz ve Regresyon Testleri…

Web Hizmetleri

Domain(Alan Adı), Hosting(Disk Alanı), Web, Tasarım ve Yazılım, Web ve Mobil Uygulama

Dijital Pazarlama

Seo Optimizasyonu, E-Ticaret Sistemleri, Web Site Analistliği, Online PR Çalışmaları, Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital Grafik

Grafik Tasarım (Kurumsal veya Kişisel Tasarımlar), Video Çekimleri, Fotoğraf Çekimleri, Drone Çekimleri

Danışmanlık

Marka Yönetimi, İçerik Yönetimi, Kullanıcı Eğitimleri, Sistem Teknik Yönetimi, Web Sistemleri Yönetimi Eğitimleri

Referanslar